top of page

Zespół praktyków 

Wykorzystujemy swoją pasję w pracy

Akademia

Sprzedaży Sp. z o.o. 

 

To zespół praktyków, trenerów, konsultantów i pracowników wiodących na rynku firm, pomagających podnosić efektywność pracy jednostek, zespołów i organizacji. Staramy się poznać jak najlepiej rynek, usługi i działalność klienta oraz proponujemy dobrze przemyślane rozwiązania z zakresu strategii sprzedażowej i standardu obsługi klienta. Wykorzystujemy wiedzę z takich dziedzin jak: socjologia, psychologia społeczna, marketing. Jesteśmy przekonani, że to głęboko humanistyczne podejście zapewnia prawdziwy sukces w relacjach i biznesie.

W Akademi Sprzedaży cenimy sobie odpowiedzialność, empatię, zaufanie i otwartość. 

Firma Akademia Sprzedaży Sp. z o.o. została wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym: 2.14/00252/2022

Zapraszamy do współpracy!

Co nas wyróżnia?

  • przyjazna atmosfera ułatwiająca wprowadzenie w praktykę nabywanej wiedzy

  • dopasowanie do grupy - na naszych szkoleniach stosujemy ćwiczenia w parach. Wystąpienie przed grupą tylko dla osób które zgłoszą taką chęć. 

  • feedback ze strony trenera pomagający wypracować swój indywidualny styl kierowania spójny z wartościami i cechami osobowości

  • szkolenie ma charakter warsztatów, podczas których uczestnicy ćwiczą umiejętności w kontekście typowych zadań sprzedażowych. 

  • załatwiamy formalności związane z finansowaniem - sprawimy że udział będzie darmowy

Dane rejestrowe: 
Akademia Sprzedaży Sp. z o.o.
ul. Mazowiecka 11/49
00-052 Warszawa
Nip: 5252909830; Regon: 522141446
KRS: 0000973594; RIS: 2.14/00252/2022

EU_EFS_rgb-1.jpg
bottom of page